fbpx
Polub nas!
Strefa klienta
strona główna / O nas / O nas

Przez blisko dwie dekady uczestniczyliśmy w wielu projektach powiązanych ze zdrowym trybem życia. Jednak najwięcej czasu i kapitału pochłonęły nam projekty bezpośrednio związanie z funkcjonowaniem klubów fitness.

To właśnie na bardzo wymagającym rynku Stanów Zjednoczonych Ameryki poznawaliśmy, w jaki sposób mamy zaspokajać coraz większe potrzeby społeczeństwa na fitness.

W ostatnich latach w Polsce dostrzegamy coraz wyraźniejsze sygnały, że ta niewątpliwie wspaniała pasja, jaką jest zdrowy tryb życia, zyskuje coraz szersze grono sympatyków. Jesteśmy przekonani, że już nikogo z Państwa nie dziwi częsty widok osób uprawiających jogging, czy nordic walking.

Z drugiej strony w badaniach dotyczących aktywności w fizycznej w UE w dalszym ciągu wypadamy poniżej europejskiej średniej.

Jakie są przyczyny tego, że w dalszym ciągu nasze społeczeństwo uprawia statystycznie mniej sportu od innych krajów UE – co bezpośrednio przekłada się na wzrost otyłości w naszym społeczeństwie?

W naszym odczuciu pierwszą z przyczyn jest stosunkowo mała liczba dni w roku, w trakcie których da się uprawiać w dogodnych warunkach sport na dworze. Druga z przyczyn to natomiast bardzo mała liczba miejsc, w których za akceptowalną dla większości społeczeństwa cenę jest świadczona usługa na najwyższym światowym poziomie.

Dlatego też Kluby, które będziemy dla Państwa tworzyć rozwiążą problem niesprzyjającego klimatu, jaki w Polsce panuje. Zapewnią również najlepszą relację ceny do jakości świadczonej usługi ze wszystkich klubów, w jakich byliśmy oraz już od pierwszego dnia pozwolą Państwu odczuć, że są tworzone z myślą o Państwu i to Państwo w nich jesteście najważniejszym gościem.

Drodzy Klubowicze!

 

Przede wszystkim bardzo serdecznie chcemy Wam podziękować za okazane wsparcie w kwietniu. Jesteśmy naprawdę dumni, że mamy tak wspaniałą społeczność. Napawa to nas optymizmem oraz pozytywną energią na najbliższy czas,
co akurat teraz jest naprawdę dla nas ważne. Liczymy także na to, że już niedługo będziemy się już mogli z Wami zobaczyć w naszym klubie.

Pamiętajcie, że przygotowaliśmy dla Was listę pytań i odpowiedzi dotyczącą płatności w okresie tymczasowego zamknięcia naszych klubów w Q&A. Lista znajduje się tutaj

Niestety okres naszej rozłąki się przedłuża, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Wam najlepsze opcje dla Waszego członkostwa w INTERFIT Club.

CZŁONKOSTWO AKTYWNE: płacisz teraz, korzystasz potem. Dzięki temu wspierasz swój klub!

Jeżeli pozostaniecie przy tej opcji, będziemy pobierać od Was opłaty za członkostwo zgodnie z dotychczasowymi zasadami. Po ponownym otwarciu klubu, automatycznie wydłużymy Wasze członkostwo o czas braku dostępu do klubu.
Ale to nie wszystko – przypominamy, że wszyscy Klubowicze, którzy zostaną przy opłaconym aktywnym członkostwie w podziękowaniu otrzymają od nas jeden dodatkowy - darmowy miesiąc członkostwa na końcu umowy!

To rozwiązanie pomoże nam na bieżąco regulować zobowiązania związane z utrzymaniem klubów. Mimo zamknięcia cały czas ponosimy koszty takie jak: czynsze, leasingi czy wynagrodzenia pracowników.
Dlatego jeżeli możecie, to pozostańcie przy aktywnym członkostwie.

ZAMROŻENIE CZŁONKOSTWA: nie płacisz w okresie braku dostępu do klubu

Bezpłatne zamrożenie członkostwa to rozwiązanie specjalne, które wprowadziliśmy w związku z koniecznością czasowego zamknięcia spowodowaną epidemią.
Wiemy, że wielu z Was teraz też nie ma lekko, więc to wyjście wprowadzone specjalnie dla Was.

Usługa ta nie jest automatyczna i należy aktywować ją poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku w Strefie Klienta (zakładka: Członkostwo/aktualny karnet/zamrażam/wybierz miesiąc maj).
Zamrożenie aktywuje się od początku kolejnego okresu rozliczeniowego. Obowiązuje tylko w okresie, gdy klub jest czasowo nieczynny w związku z epidemią.

Jeżeli potrzebujecie z niej skorzystać w maju 2020r., to zróbcie to jak najszybciej, gdyż proces pobierania płatności za członkostwa jest automatyczny i 5 maja o godzinie 00:00
będzie kontynuowany zgodnie z zasadami określonymi w Waszych umowach.

Płatności tych Klubowiczów, którzy skorzystają z bezpłatnego zamrożenia członkostwa w miesiącu maju zostaną przesunięte na przyszły miesiąc, a ich członkostwo wydłuży się o jeden płatny miesiąc.

Aktualny czas jest bardzo trudny dla nas wszystkich. Tym bardziej jednak wierzymy, że w obliczu tego wyzwania wspólnie będziemy się wzajemnie wspierać i dbać o siebie poprzez mądre i odpowiedzialne działania.
Dlatego jeżeli możecie, to pozostańcie przy opcji aktywnego członkostwa. Dzięki temu łatwiej będzie nam przywrócić usługi klubu po zakończeniu przymusowej przerwy.

Niezależnie, którą z tych opcji wybierzesz, pozostaniesz naszym klubowiczem i zachowasz wszystkie związane z tym benefity.

I na koniec jeszcze jedno! Mimo zamknięcia my nie próżnujemy, tylko szykujemy kluby na Wasz powrót.
Sprzątamy, odświeżamy, dezynfekujemy, wymyślamy nowe rozwiązania, by trenowało Wam się jeszcze lepiej, a przede wszystkim bezpieczniej.

Wszystkim Wam i Waszym rodzinom życzymy dużo zdrowia!

W tej chwili zostańcie i trenujcie w domu. Zadbajcie o siebie i swoich bliskich. Z nami możecie się spotkać codziennie na FACEBOOK-u podczas zajęć online.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie!

Do zobaczenia!
TEAM Interfit Club