fbpx
Polub nas!
Strefa klienta
Polub nas!
strona główna / Plany treningowe

Plany treningowe

Full Body Workout

Full Body Workout to plan treningowy (Gliwice) pozwalający przećwiczyć każdą większą partię mięśniową w danej jednostce treningowej. Taki program ćwiczeń przyczynia się do szybkiego przyrostu masy mięśniowej.

Pobierz PDF
Brazylijskie pośladki

Pod nazwą „Brazylijskie Pośladki” kryje się plan treningowy  skierowany przede wszystkim dla Pań. Program został opracowany przez trenerów, w celu ujędrnienia i uwydatnienia mięśni pośladkowych. Polecany zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Pobierz PDF
Siła

Program treningowy  tego rodzaju pozwala na optymalną poprawę siły statycznej. Ten plan treningowy oparty został głównie na ćwiczeniach wielostawowych.

Pobierz PDF
Wakacyjna sylwetka

Trening, który sprawi, że bez wstydu pokażesz się na plaży. Uwydatni oraz ujędrni Twoje mięśnie w stosunkowo krótkim czasie. Plany treningowe o takim charakterze to świetny sposób na wyrzeźbienie sylwetki!

Pobierz PDF
Zdrowy kręgosłup

Plan treningowy „Zdrowy Kręgosłup” to optymalny program ćwiczeń, przygotowany z myślą o osobach z dolegliwościami zwyrodnieniowymi bądź bólami kręgosłupa. Regularne ćwiczenia przyczynią się do zmniejszenia bólu pleców oraz zachowania sprawności kręgosłupa.

Pobierz PDF
Bodybuilding

System „Bodybuilding” jest planem treningowym  opierającym się na metodach kulturystycznych. Taka technika ćwiczeń pozwala zarówno na uzyskanie rozbudowanej masy mięśniowej, jak i zachowanie proporcjonalnej sylwetki.

Pobierz PDF
Powrót do zdrowia i wzmocnienie odporności

Nasze plany treningowe to także programy ćwiczeń ukierunkowanych na powrót do zdrowia po kontuzjach bądź dłuższej chorobie. Trening poprawia wydolność oddechową, krążenie krwi oraz pozwala „rozruszać” organizm w trakcie rekonwalescencji.

Pobierz PDF
Płaski brzuch

System treningowy tego rodzaju pomoże Ci osiągnąć wymarzony płaski brzuch, a jednocześnie poprawi stabilizację oraz mięśnie core. Plan treningowy (Gliwice) może być stosowany jako dodatkowy element Twojego standardowego treningu bądź jako osobna jednostka treningowa.

Pobierz PDF