fbpx
Polub nas!
Strefa klienta
Polub nas!
strona główna / Fitness w każdym wieku

Kluby Fitness bardzo często są kojarzone z miejscem, w którym przebywają wyłącznie osoby o bardzo dużym umięśnieniu. To wyobrażanie niestety przekłada się, na niechęć osób nieposiadających imponującej sylwetki do korzystania z usług Fitness Klubów.

Mając świadomość tego, że Państwa obawy nie wzięły się znikąd, postanowiliśmy zadbać również o tych, którzy do tej pory z różnych przyczyn nie chcieli korzystać z usług Fitness Klubów.

Chcemy, żeby do naszego Klubu Fitness przychodzili wszyscy niezależnie od swojego wieku i wielkości umięśnienia. Wystarczy, że lubią Państwo aktywnie spędzać wolny czas lub poprzez wysiłek fizyczny chcą Państwo poprawić swój wygląd i kondycję.

Zapewniamy, że w Interfit Club nie pozwolimy aby czuli się Państwo onieśmieleni rozebranymi Panami prężącymi swe mięśnie do luster oraz, że zostaną Państwo potraktowani przez nasz personel odpowiednio do Państwa formy fizycznej.