fbpx
Polub nas!
Strefa klienta
Polub nas!
strona główna / U nas opieka trenera to standard

Postawiliśmy sobie za cel, aby nie tylko oferować najlepszej jakości sprzęt siłowy i fitness na najnowocześniejszych powierzchniach treningowych, ale przede wszystkim zadbać o to, by nasza kadra była najlepiej i najbardziej wszechstronnie wykwalifikowana. My dobrze wiemy jak ważne jest wprowadzenie każdej nowej osoby do profesjonalnego klubu fitness.
Dlatego u nas opieka trenera to standard, a nie luksus!

Nasi trenerzy zapewnią Ci podstawowe porady, które pozwolą Tobie w odpowiedni sposób zacząć swoją przygodę na siłowni.
Już na pierwszej wizycie jeden z naszych trenerów wspólnie z Tobą wypełni „ANKIETĘ NA START”, która to zweryfikuje twoją dotychczasową aktywność ruchową, trening, żywienie oraz dotychczasowe problemy zdrowotne.

Następnie Trener dokona analizy składu Twojego ciała za pomocą profesjonalnego analizatora firmy Tanita. Po czym wspólnie z Tobą omówi wyniki, tak żebyś sam wiedział w jakiej formie znajduje się Twoje ciało na początku przygody w naszym klubie.

Taką następną analizę możesz przeprowadzić, kiedy tylko będziesz chciał sprawdzić w jakim stopniu Twoja forma uległa poprawie.
Oczywiście wyniki za każdym razem otrzymasz w postaci wydruku lub będą dostępne w strefie Klienta po zalogowaniu się.

Dopiero po otrzymaniu odpowiedniej dawki informacji na Twój temat nasz trener zapyta Cię o Twój cel.
W zależności od tego jaki on będzie zaproponuje Ci odpowiedni plan treningowy oraz omówi z Tobą co powinieneś zmienić w Twoich nawykach żywieniowych tak, abyś mógł osiągnąć zamierzony efekt, ale i dużo satysfakcji oraz radości.
Po części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę.
I tu jeden z naszych trenerów pomoże Ci wdrożyć Twój plan treningowy.

Trenerzy są zawsze obecni na sali, pilnują tego, by każdy wykonywał ćwiczenia w najbardziej optymalny i poprawny technicznie sposób, a jeśli będziesz potrzebował także porady fizjoterapeutycznej u nas też z pewnością ją znajdziesz!

Natomiast, jeśli już ćwiczysz jakiś czas i sam dajesz sobie radę, ale masz wątpliwości co do sposobu wykonywanych ćwiczeń lub też swoich aktualnych nawyków żywieniowych. To po prostu zapytaj trenera, chętnie służą swoją wiedzą i pomocą.
Dla najbardziej wymagających, dla tych którzy cenią sobie stałą pracę indywidualną z trenerem lub po prostu dla tych, którzy za rzecz nadrzędną stawiają sobie osiągnięcie celu i wymarzonej sylwetki, naturalnym rozwinięciem współpracy będą treningi personalne. To 60 min przeznaczone wyłącznie dla Ciebie, z opracowaną indywidualnie dietą i treningiem. O szczegóły możesz zapytać każdego z naszych trenerów.

Trenowanie nie musi być nudne!
Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie wybierając z naszej bogatej gamy zajęć grupowych, short classów, czy sprzętu cardio bądź siłowego.

A to wszystko dostępne jest u nas na następujących 11 ogromnych strefach treningowych:
1) Strefa treningu obwodowego (adaptacyjnego)
2) Strefa Indor Walking
3) Strefa maszyn izotonicznych
4) Strefa Cardio
5) Strefa treningu funkcjonalnego
6) Strefa zajęć Cross
7) Strefa zajęć Box Master
8) Strefa wolnych ciężarów
9) Strefa maszyn półwolnych
10) Strefa Mobility & Core
11) Strefa zajęć fitness

Poza tym w naszym pakiecie All inclusive możesz bezpłatnie i bez żadnych ograniczeń korzystać z solarium, sauny InfraRed oraz szerokiej gamy naszych firmowych napoi izotonicznych.
Najważniejsza jest u nas jednak pozytywna energia i poczucie, że jesteś u siebie.

U nas STANDARD to ALL INCUSIVE!

Zapraszamy Cię na próbny trening w wersji All inclusive.
Nasi Konsultanci oraz trenerzy czekają na Ciebie!

Umów się już dziś