fbpx
Polub nas!
Strefa klienta
strona główna / U nas opieka trenera to standard

Postawiliśmy sobie za cel, aby nie tylko oferować najlepszej jakości sprzęt siłowy i fitness na najnowocześniejszych powierzchniach treningowych, ale przede wszystkim zadbać o to, by nasza kadra była najlepiej i najbardziej wszechstronnie wykwalifikowana. My dobrze wiemy jak ważne jest wprowadzenie każdej nowej osoby do profesjonalnego klubu fitness.
Dlatego u nas opieka trenera to standard, a nie luksus!

Nasi trenerzy zapewnią Ci podstawowe porady, które pozwolą Tobie w odpowiedni sposób zacząć swoją przygodę na siłowni.
Już na pierwszej wizycie jeden z naszych trenerów wspólnie z Tobą wypełni „ANKIETĘ NA START”, która to zweryfikuje twoją dotychczasową aktywność ruchową, trening, żywienie oraz dotychczasowe problemy zdrowotne.

Następnie Trener dokona analizy składu Twojego ciała za pomocą profesjonalnego analizatora firmy Tanita. Po czym wspólnie z Tobą omówi wyniki, tak żebyś sam wiedział w jakiej formie znajduje się Twoje ciało na początku przygody w naszym klubie.

Taką następną analizę możesz przeprowadzić, kiedy tylko będziesz chciał sprawdzić w jakim stopniu Twoja forma uległa poprawie.
Oczywiście wyniki za każdym razem otrzymasz w postaci wydruku lub będą dostępne w strefie Klienta po zalogowaniu się.

Dopiero po otrzymaniu odpowiedniej dawki informacji na Twój temat nasz trener zapyta Cię o Twój cel.
W zależności od tego jaki on będzie zaproponuje Ci odpowiedni plan treningowy oraz omówi z Tobą co powinieneś zmienić w Twoich nawykach żywieniowych tak, abyś mógł osiągnąć zamierzony efekt, ale i dużo satysfakcji oraz radości.
Po części teoretycznej przyjdzie czas na praktykę.
I tu jeden z naszych trenerów pomoże Ci wdrożyć Twój plan treningowy.

Trenerzy są zawsze obecni na sali, pilnują tego, by każdy wykonywał ćwiczenia w najbardziej optymalny i poprawny technicznie sposób, a jeśli będziesz potrzebował także porady fizjoterapeutycznej u nas też z pewnością ją znajdziesz!

Natomiast, jeśli już ćwiczysz jakiś czas i sam dajesz sobie radę, ale masz wątpliwości co do sposobu wykonywanych ćwiczeń lub też swoich aktualnych nawyków żywieniowych. To po prostu zapytaj trenera, chętnie służą swoją wiedzą i pomocą.
Dla najbardziej wymagających, dla tych którzy cenią sobie stałą pracę indywidualną z trenerem lub po prostu dla tych, którzy za rzecz nadrzędną stawiają sobie osiągnięcie celu i wymarzonej sylwetki, naturalnym rozwinięciem współpracy będą treningi personalne. To 60 min przeznaczone wyłącznie dla Ciebie, z opracowaną indywidualnie dietą i treningiem. O szczegóły możesz zapytać każdego z naszych trenerów.

Trenowanie nie musi być nudne!
Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie wybierając z naszej bogatej gamy zajęć grupowych, short classów, czy sprzętu cardio bądź siłowego.

A to wszystko dostępne jest u nas na następujących 11 ogromnych strefach treningowych:
1) Strefa treningu obwodowego (adaptacyjnego)
2) Strefa Indor Walking
3) Strefa maszyn izotonicznych
4) Strefa Cardio
5) Strefa treningu funkcjonalnego
6) Strefa zajęć Cross
7) Strefa zajęć Box Master
8) Strefa wolnych ciężarów
9) Strefa maszyn półwolnych
10) Strefa Mobility & Core
11) Strefa zajęć fitness

Poza tym w naszym pakiecie All inclusive możesz bezpłatnie i bez żadnych ograniczeń korzystać z solarium, sauny InfraRed oraz szerokiej gamy naszych firmowych napoi izotonicznych.
Najważniejsza jest u nas jednak pozytywna energia i poczucie, że jesteś u siebie.

U nas STANDARD to ALL INCUSIVE!

Zapraszamy Cię na próbny trening w wersji All inclusive.
Nasi Konsultanci oraz trenerzy czekają na Ciebie!

Umów się już dziś

Drodzy Klubowicze!

 

Przede wszystkim bardzo serdecznie chcemy Wam podziękować za okazane wsparcie w kwietniu. Jesteśmy naprawdę dumni, że mamy tak wspaniałą społeczność. Napawa to nas optymizmem oraz pozytywną energią na najbliższy czas,
co akurat teraz jest naprawdę dla nas ważne. Liczymy także na to, że już niedługo będziemy się już mogli z Wami zobaczyć w naszym klubie.

Pamiętajcie, że przygotowaliśmy dla Was listę pytań i odpowiedzi dotyczącą płatności w okresie tymczasowego zamknięcia naszych klubów w Q&A. Lista znajduje się tutaj

Niestety okres naszej rozłąki się przedłuża, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Wam najlepsze opcje dla Waszego członkostwa w INTERFIT Club.

CZŁONKOSTWO AKTYWNE: płacisz teraz, korzystasz potem. Dzięki temu wspierasz swój klub!

Jeżeli pozostaniecie przy tej opcji, będziemy pobierać od Was opłaty za członkostwo zgodnie z dotychczasowymi zasadami. Po ponownym otwarciu klubu, automatycznie wydłużymy Wasze członkostwo o czas braku dostępu do klubu.
Ale to nie wszystko – przypominamy, że wszyscy Klubowicze, którzy zostaną przy opłaconym aktywnym członkostwie w podziękowaniu otrzymają od nas jeden dodatkowy - darmowy miesiąc członkostwa na końcu umowy!

To rozwiązanie pomoże nam na bieżąco regulować zobowiązania związane z utrzymaniem klubów. Mimo zamknięcia cały czas ponosimy koszty takie jak: czynsze, leasingi czy wynagrodzenia pracowników.
Dlatego jeżeli możecie, to pozostańcie przy aktywnym członkostwie.

ZAMROŻENIE CZŁONKOSTWA: nie płacisz w okresie braku dostępu do klubu

Bezpłatne zamrożenie członkostwa to rozwiązanie specjalne, które wprowadziliśmy w związku z koniecznością czasowego zamknięcia spowodowaną epidemią.
Wiemy, że wielu z Was teraz też nie ma lekko, więc to wyjście wprowadzone specjalnie dla Was.

Usługa ta nie jest automatyczna i należy aktywować ją poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku w Strefie Klienta (zakładka: Członkostwo/aktualny karnet/zamrażam/wybierz miesiąc maj).
Zamrożenie aktywuje się od początku kolejnego okresu rozliczeniowego. Obowiązuje tylko w okresie, gdy klub jest czasowo nieczynny w związku z epidemią.

Jeżeli potrzebujecie z niej skorzystać w maju 2020r., to zróbcie to jak najszybciej, gdyż proces pobierania płatności za członkostwa jest automatyczny i 5 maja o godzinie 00:00
będzie kontynuowany zgodnie z zasadami określonymi w Waszych umowach.

Płatności tych Klubowiczów, którzy skorzystają z bezpłatnego zamrożenia członkostwa w miesiącu maju zostaną przesunięte na przyszły miesiąc, a ich członkostwo wydłuży się o jeden płatny miesiąc.

Aktualny czas jest bardzo trudny dla nas wszystkich. Tym bardziej jednak wierzymy, że w obliczu tego wyzwania wspólnie będziemy się wzajemnie wspierać i dbać o siebie poprzez mądre i odpowiedzialne działania.
Dlatego jeżeli możecie, to pozostańcie przy opcji aktywnego członkostwa. Dzięki temu łatwiej będzie nam przywrócić usługi klubu po zakończeniu przymusowej przerwy.

Niezależnie, którą z tych opcji wybierzesz, pozostaniesz naszym klubowiczem i zachowasz wszystkie związane z tym benefity.

I na koniec jeszcze jedno! Mimo zamknięcia my nie próżnujemy, tylko szykujemy kluby na Wasz powrót.
Sprzątamy, odświeżamy, dezynfekujemy, wymyślamy nowe rozwiązania, by trenowało Wam się jeszcze lepiej, a przede wszystkim bezpieczniej.

Wszystkim Wam i Waszym rodzinom życzymy dużo zdrowia!

W tej chwili zostańcie i trenujcie w domu. Zadbajcie o siebie i swoich bliskich. Z nami możecie się spotkać codziennie na FACEBOOK-u podczas zajęć online.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie!

Do zobaczenia!
TEAM Interfit Club